Ваш комфорт - пріоритет для нас!

Комплекс luxury класу CASCADE PLAZA розташований в історичній частині Дніпра.
CASCADE APARTMENTS має три паралельних житлових каскади: Південний, Центральний і Північний, кожен з яких має свій вестибюль і внутрішній дворик.
Купівля житла в комплексі – це не тільки придбання нового комфортабельного рівня життя, але і надійне інвестування в нерухомість.

cascade advantages

Надійність і якість

cascade advantages

Ексклюзивність
архітектурного
рішення

cascade advantages

Прогресивні
технологічні
рішення

cascade advantages

Індивідуальні
проекти для
кожного власника

cascade advantages

Власна інженерна
і адміністративна
служби

cascade advantages

Розвинута інфраструктура

cascade advantages

унікальне
архітектурно-декоративне
освітлення

Основні характеристики

Північна вежа - 5 поверхів, Центральна вежа - 9 поверхів, Південна вежа - 9 поверхів
Надземний 2-х рівневий паркінг
Гранітний фасад
Монолітно-каркасний тип конструкції
Внутрішній двір
Наявність терас
Система обмеженого доступу
Цілодобовий консьєрж-сервіс

Лобі Cascade Apartments

Лобі Cascade Apartments – це сучасні планувальні рішення, елітні оздоблювальні матеріали, вишуканий інтер’єр з предметами меблів і декору від відомих італійських і американських дизайнерів. Площа вестибюля більше 255 м2, включає в себе рецепцію, зони очікування, зону для ділових зустрічей.
Лобі всіх житлових каскадів по своїй розкоші на рівні з самими фешенебельними готелями світу.

Високі стандарти

Всі матеріали, використовувані в процесі будівництва і в обробці комплексу – натуральні, унікальні і найвищої якості. Прогресивна світлодіодна система підсвічування комплексу була визнана кращою в номінації Архітектурне освітлення на Ukrainian Urban Awards та на Нью-Йоркському IES ILLUMINATION AWARDS-самому давньому всесвітньому конкурсі світлової архітектури.

Консьєрж-сервіс

Жителям Cascade Apartments надається висококласне обслуговування 24 години на добу.
Консьєрж-сервіс для мешканців створює необхідні умови для якісного і цілодобового вирішення завдань будь-якого рівня складності, а також бере на себе всі організаційні і побутові питання.
Консьєрж-сервіс Cascade Apartments – це ексклюзивні привілеї в одному з найпрестижніших житлових комплексів України.

Ексклюзивні двері від світових дизайнерів

У житловому комплексі встановлені антивандальні вхідні двері німецької фірми Schüco. Передбачена система автоматичного сенсорного відкриття дверей на парковку.
Вхідні двері в квартири дерев’яні, об’єднують в собі елегантний дизайн від всесвітньо відомої фірми і надійність передових захисних технологій.

Високотехнологічні вікна і маркізи

У квартирах встановлені віконні системи німецького виробника Schüco. 2-х камерний склопакет з французьким балконом дозволить Вам відпочити від міського шуму.
Зовнішні системи маркіз автоматично змінюють кут повороту в залежності від положення сонця і інтенсивності освітлення, що дозволяє підтримувати комфортне природне освітлення протягом дня.
Панорамні вікна дозволяють насолоджуватися захоплюючим видом на Катеринославський бульвар. А інноваційна конструкція французького балкона дозволить не турбуватися про безпеку ваших дітей.

Авторські ліфти

Сучасні ліфти від німецької компанії ThyssenKrup відрізняються високою якістю, плавним ходом і сучасним дизайном. Авторський інтер’єр ліфтів прекрасно доповнює стиль Cascade Apartments, в якому використані кращі оздоблювальні матеріали та встановлена система обмеженого доступу.
Збільшені габарити ліфтів – 2,6 м х 1,4 м х 1,6 м, дозволяють жителям відчувати себе комфортно при переміщеннях по комплексу.

Індивідуальний вибір системи опалення

Для жителів Cascade Apartments немає ніяких обмежень. Ми надали повну свободу вибору опалювальних систем. У квартирах можна встановити радіатори, тепла підлога, конвектори та навіть інноваційну кліматичну систему WRW, для якої передбачені фреонопроводи.

НАШІ КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!